leaf kwiecień 2014

Przygotowaliśmy specjalną limitowaną wersję Wielkanocną produktu Vafini Waflowe Jajka- "już poświęcone". Produkt dostępny jest również w naszym e-sklepie.


leaf kwiecień 2014

Pierwsze kontenerowe zamówienia do USA!


leaf marzec 2014

Bajecznesmaki przygotowały film o robieniu jajek faszerowanych przy pomocy Vafini YouTube-logo-full color


leaf luty 2014

Otwarcie esklepu Vafini


leaf grudzień 2013

Wprowadzenie do wypieku nowej foremki - Duo Party Mini Miseczka


leaf czerwiec 2013

Onet.pl odwiedził produkcję Vafini


leafWielkanoc 2013

Vafini do kupienia w sklepach Polomarket, Real, Auchan, Carrefour, Chata Polska, Marcpol


leaf styczeń 2013

Waflowe jajka są oferowane w wersji cukierniczej przez PPH Soforek ( www.soforek.pl)


leaflipiec 2012

Poszukujemy nowych kanałów sprzedaży w ramach sklepów i Horeca w Polsce i za granicą. Jeśli podoba Ci się nasz produkt, masz doświadczenie i chciałbyś się zająć jego dystrybucją na swoim terenie odezwij się do nas!


leafmarzec 2012

Jajeczka Vafini mają teraz spłaszczoną podstawę.


leaf czerwiec 2011

Vafini jednym ze sponsorów Vip cross

Ponad setka gości w tym 40 gwiazd filmu i estrady gościło na IV edycji VIP Cross, które odbyło się w niedzielę, 22 maja 2011 roku w Kuklówce pod Radziejowicami. Gwiazdy rywalizowały o miano najlepszego kierowcy off-road. Ekstremalny wyścig przewidywał m.in. jazdę z zamkniętymi oczami po trudnym torze.

W głównym wyścigu VIP-ów zwyciężył kompozytor Piotr Rubik, który jechał w parze z Witoldem Paskudzkim. Drugie miejsce zajęła aktorka Ewa Kasprzyk z Jakubem Michalskim, a trzecie przypadło aktorsko-dziennikarskiej parze Karol Strasburger i Jarosław Kret.

Na skróconej trasie off-road wygrał aktor Michał Żebrowski jadący w parze z Bartkiem Jakubowskim. Zawodnicy pokonywali przeszkody najnowocześniejszymi Mercedesami klasy G i M (firma świętowała w ten sposób 125-lecie).

Mimo ogromnego upału zawodnicy zajadali się jajeczkami Vafini wypełnionymi włoskimi farszami - europejską nowością bankietową. Brak cukru, barwników, konserwantów i wspomagający odchudzanie błonnik – to główne atuty jadalnych foremek w kształcie połówki jaja. Pokusie spróbowania Vafini nie oparły się nawet te gwiazdy, o których prasa pisze, że ściśle przestrzegają diety.

 

 

2011 © Copyright: CKM Gordion Sp. z o.o. Zgoda na kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronie.

Zamów

w opakowaniu detalicznym lub opakowaniu zbiorczym

Vafini detal.
Vafini luzem

Skontaktuj się

CKM Gordion Sp. z o.o.
Kardynała Wyszyńskiego 5/44
01-015 Warszawa


Kontakt